Pokouším se připojit k serveru...

Připojení k serveru bylo ztraceno. Vyčkejte na znovuobnovení stránky, nebo ji obnovte ručně.

NABÍDKA STROJŮ PŘÍSLUŠENSTVÍ SERVIS A PRODEJNA VÝHODY NÁKUPU KONTAKT
loading

Prodejna a servis čtyřkolek a UTV

PRODEJNA / SHOWROOM


Nabízíme kvalitní čtyřkolky značek Kymco, Arctic Cat, Access Motor, Journey Man, Linhai a TGB. V naší nabídce najdete také motorky a skútry. K celému sortimentu nabízíme také náhradní díly. Dáváme jednoznačně přednost poměru užitné hodnoty k ceně zboží.

Naší prodejnu a showroom naleznete v Dublovicích, přímo na trase silnice číslo 18 mezi Příbramí a Benešovem. Dublovice se nachází v okrese Příbram, kousek od Sedlčan. Z Prahy to k nám také není daleko - autem zhruba hodinka. Cestou přes Dobříš po "strakonické" (D4) je to asi 70 kilometrů, přes Benešov pak asi 80 kilometrů. Přesnou polohu prodejna a showroomu si můžete zobrazit na mapě.

V showroomu naleznete stroje, které si můžete přímo vyzkoušet. Dále zde naleznete spoustu příslušenství jako jsou navijáky, kufry, pracovní doplňky (frézy, radlice, vozíky, sekačky, smetáky), ochranné pomůcky (helmy, oblečení, rukavice, chrániče, brýle, boty) a samozřejmě i provozní kapaliny a náhradní díly. Veškeré zboží však nemůžeme držet skladem, je tedy lepší se předem informovat, zda je vybraná věc přímo dostupná na prodejně, nebo je nutné ji objednat.

Kontaktovat nás můžete buď na telefonním čísle +420 724 503 333, nebo e-mailu obchod@auto-cars.eu.

SERVIS


V rámci našich služeb provádíme záruční i pozáruční servis. Postaráme se Vám o čtyřkolky značek Kymco, Arctic Cat, Access Motor, Journey Man, Linhai a TGB.

Pokud potřebujete opravit poruchu, nebo pouze vyměnit provozní kapaliny a filtry, můžete se na nás kdykoliv obrátit. Tým našich mechaniků se Vám postará o kompletní profesionální servis. Díky mnohaletým zkušenostem, jsme schopni efektivně diagnostikovat problém a se zastoupením partnerských značek jej kvalitně vyřešit.

Kontaktovat nás můžete buď na telefonním čísle +420 724 503 333, nebo e-mailu obchod@auto-cars.eu.
RÁDI VÁM PORADÍME
Autocars Radek Fára s.r.o., Dublovice 244, 264 01 Dublovice
+420 724 503 333
obchod@auto-cars.eu
OTEVÍRACÍ DOBA

PO až PÁ - 8.00 až 17.00hod., SO a NE - zavřeno
Mimo uvedenou pracovní dobu po telefonické domluvě.
© AutoCars Radek Fára s.r.o., web: InGenius
GDPR | Obchodní podmínky | Cookies